Novinky

Doprava knih

Nakupujte pohodlně od výběru vysněného kousku až po jeho doručení. Proto nabízíme jak doručení až domů, tak i osobní odběr v Praze.

MOŽNOSTI DOPRAVY VAŠÍ ZÁSILKY

ČESKÁ POŠTA - BALÍK DO RUKY (100 KČ)

Dopravu na vaši adresu zajišťuje Česká pošta, která zásilku doručuje osobně a při neúspěšném doručení ji uloží na nejbližší poštu na 7 dní s možností prodloužení až na 15 dní. Umožňuje inkaso dobírky s příplatkem 40 Kč.

V den doručení zásilky vás Česká pošta kontaktuje prostřednictvím SMS/e-mailu. Svou zásilku můžete také sledovat pomocí služby České Pošty pro sledování zásilek Track & Trace. Více informací o Balíku do ruky najdete na stránkách České pošty.

OSOBNÍ ODBĚR - PRAHA (ZDARMA)

Vaši knihu si můžete po předchozí domluvě na tel:+420 732 632 523 vyzvednout osobně v Praze, nebo v našem skladu na adrese Hollarovo náměstí 5, Praha 2 12000.

DOPRAVA DO STÁTŮ EU

Vaši knihu můžeme doručit do všech států Evropské unie. Cena přepravy je 269 Kč (pouze při platbě předem na účet).

DOPRAVA DO STÁTŮ MIMO EU

Vaši knihu můžeme doručit také do států mimo Evropskou unii. Cena přepravy je 369 Kč (pouze při platbě předem na účet).

ČASTÉ OTÁZKY K DOPRAVĚ

JAK SE DOZVÍM, ŽE UŽ SI MŮŽU BALÍČEK VYZVEDNOUT?

Jakmile bude balíček připraven k osobnímu vyzvednutí, přepravní společnost, nebo zákaznický servis našeho obchodu vás informují pomocí SMS či e-mailu. Zboží si prosíme přijďte vyzvednou výhradně po předchozím upozornění, případně si můžete stav Vaší objednávky zjistit telefonicky na lince pro zákazníky: +420 732 632 523

CO DĚLAT KDYŽ DORAZÍ ZÁSILKA OTEVŘENÁ, NEBO POŠKOZENÁ?

Pokud je balík viďitelně poškozen, nejlépe je takový balík nepřebírat, nebo před doručovatelem obsah zkontrolovat. V případě že je zboží poškozené - zásilku prosím nepřebírejte. Pokud je obsahem zásilky více kusů zboží lze si zásilku ponechat a rozbité části později reklamovat buď u přepravce, nebo po předchozí domluvě písemně na adrese: